Děkujeme za přihlášku!

Přihláška byla úspěšně odeslána. Těší nás, že ses do soutěže přihlásil. Držíme ti palce. Pokud by nám cokoliv v přihlášce chybělo, budeme tě kontaktovat.

Aktuální informace o soutěži můžeš sledovat na FB https://www.facebook.com/Czechenvithesis , neváhej o této stránce dát vědět i svým kamarádům. Stejně tak informuj své spolužáky, ať do soutěže pošlou své práce. Nejpozději 5. listopadu se ti ozveme, jestli jsi byl/a vybrán/a mezi finalisty. Už teď si prosím rezervuj ve svém kalendáři dva termíny:

  • 11. LISTOPADU 2022 (9:00-12:00): půldenní školení pro finalisty online, kde finalistům poradíme, jak se nejlépe prezentovat na finálovém kole.
  • 1. PROSINCE 2022 (finalisté 12:30-20:00, veřejnost 14:00-18:00): finálové kolo v Ústí nad Labem, kde se představí pět nejlepších prací.
  • 2 ed-italia.com. PROSINCE 2022 (9:30-12:00): workshop se zpětnou vazbou pro finalisty od organizátorů v Ústí nad Labem (dobrovolná účast). Ubytování ti zajistíme.

Na email obdržíš potvrzení odeslání. Pokud by ti tento mail nepřišel do hodiny, prosím, zkontroluj spam. Pokud nebude ani tam,  kontaktuj nás.

Spoj se s námi.

Napiš organizátorovi

Ing. Jan Macháč, Ph.D. - FSE UJEP

czechenvithesis@gmail.com

 

Zásady cookies (EU)

Sleduj novinky na sítích