Děkujeme za přihlášku!

Přihláška byla úspěšně odeslána. Těší nás, že ses do soutěže přihlásil. Držíme ti palce. Pokud by nám cokoliv v přihlášce chybělo, budeme tě kontaktovat.

Aktuální informace o soutěži můžeš sledovat na FB https://www.facebook.com/Czechenvithesis , neváhej o této stránce dát vědět i svým kamarádům. Stejně tak informuj své spolužáky, ať do soutěže pošlou své práce. Nejpozději 7. listopadu se ti ozveme, jestli jsi byl/a vybrán/a mezi finalisty. Už teď si prosím rezervuj ve svém kalendáři dva termíny:

  • 19. LISTOPADU 2021 (10:00-14:00): školení pro finalisty v Praze, kde finalistům poradíme, jak se nejlépe prezentovat na finálovém kole.
  • 2. PROSINCE 2021 (finalisté 13:00-20:00, veřejnost 14:00-18:00): finálové kolo v Ústí nad Labem, kde se představí pět nejlepších prací
  • 3. PROSINCE 2021 (9:30-12:00): workshop se zpětnou vazbou pro finalisty od organizátorů v Ústí nad Labem. Ubytování ti zajistíme.

Na email obdržíš potvrzení odeslání. Pokud by ti tento mail nepřišel do hodiny, prosím, zkontroluj spam. Pokud nebude ani tam,  kontaktuj nás.

Spoj se s námi.

Napiš organizátorovi

Ing. Jan Macháč, Ph.D. - FSE UJEP

czechenvithesis@gmail.com

Zásady cookies (EU)

Sleduj novinky na sítích